Wspaniała zabawa, znakomita atmosfera, uśmiechnięte dziecięce twarze – tak 14 czerwca było w naszym przedszkolu. A wszystko to za sprawą festynu rodzinnego „Mama, Tata i Ja” zorganizowanego przez przedszkole oraz Radę Rodziców. W tym wyjątkowym dniu ogród przedszkolny przypominał wielki, radosny plac zabaw. Na dzieci czekała cała masa atrakcji min. dmuchane zamki, malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków oraz jazda szybką i zwinną trajką. Ponadto można było wykonać piękne bransoletki, ozdobić samodzielnie pyszne ciasteczka, wykonać balonowe cudaki lub zagrać w szachy. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także zabawy masą plastyczną , koło fortuny oraz fotobudka. Atrakcji naprawdę nie brakowało. Na zebranych gości czekała również „Kawiarenka” zachęcająca bogatą ofertą najróżniejszych ciast upieczonych przez rodziców oraz pyszną kawą, a grillowana kiełbasa, hot-dogi i zapiekanki przyciągały chętnych swoim zapachem i smakiem. Przygotowanie tak dużej i bogatej w atrakcje imprezy było możliwe dzięki prężnej pracy Rady Rodziców, pracowników przedszkola oraz zaangażowaniu i wsparciu wielu rodziców oraz sponsorów, za co wszystkim serdecznie dziękujemy. Festyn rodzinny to cudowne wydarzenie w naszym przedszkolu, na które czekaliśmy cały rok. W tym wyjątkowym dniu rodzice i dzieci mogli spędzić wspólnie i radośnie czas, bawiąc się i ciesząc beztroską chwili. Rodzinny nastrój, słoneczna pogoda i przyjemna atmosfera sprawiły, ze ten dzień był wyjątkowy, zarówno dla dzieci jak i rodziców. Dziękujemy naszym gościom za przybycie i wspaniałą zabawę.