Każdy dzień w przedszkolu może być ciekawy, jednakże jest taki dzień w roku - kiedy dzieci czują się szczególnie ważne, a wszyscy dorośli chcą im sprawić radość. To Dzień Dziecka. Tegoroczny Dzień Dziecka w naszym przedszkolu odbył się na sportowo! Z samego rana pogoda nam nie dopisała, więc zamiast na podwórku, naszymi umiejętnościami sportowymi wykazaliśmy się na sali gimnastycznej. Każdy dzisiaj uczestniczył w różnych konkurencjach sportowych: tor samochodowy z przeszkodami, rzuty do kosza, bieg przez płotki, ćwiczenia na mini siłowni, oraz zabawy konstrukcyjne! Następnie wszyscy przedszkolacy wzięli udział w VIII ogólnopolskim Maratonie przedszkolaków „Sprintem do Maratonu” W tym dniu każda grupa była najlepsza i wszyscy zostali nagrodzeni medalami i dyplomem. Nie obyło się bez lodów, słodkości i prezentów.
Jeszcze raz życzymy wszystkim naszym dzieciom dużo radości i uśmiechu!