Logo Przedszkola Akademia Malucha w Marklowicach

Spotkanie z Mikołajem

Ocena 0/5

Dzisiejszy dzień w naszym przedszkolu był pełen magii i wyjątkowych emocji. Już od rana dzieci z niecierpliwością wyczekiwały niezwykłego gościa – Świętego Mikołaja. Kiedy w końcu zabrzmiał dzwoneczek, a w drzwiach pojawiła się postać w czerwonym stroju, w sali rozległy się okrzyki radości. Na twarzach przedszkolaków pojawiły się szerokie uśmiechy, a oczy błyszczały z ekscytacji. Mikołaj usiadł wygodnie i z uwagą obejrzał przygotowaną przez dzieci część artystyczną. Mikołaj nagradzał każdy występ gromkimi brawami i ciepłymi słowami.
Po występach nadszedł moment kulminacyjny – rozdawanie prezentów. Każde dziecko zostało obdarowane przez Mikołaja. W sali unosiła się atmosfera ciepła, radości i przedświątecznej magii. Dzieci cieszyły się z otrzymanych podarunków, a ich spontaniczny śmiech i zachwyt udzielały się wszystkim obecnym. Spotkanie z Mikołajem było nie tylko pełne wzruszeń, ale też wspaniałą okazją do wspólnego przeżywania świątecznej tradycji. Ten dzień z pewnością na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków.

Galeria zdjęć

mhg m98 m9 m6 m5 m4 m2
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności