W listopadzie Jeżyki spędzały czas bardzo aktywnie. Pierwszym ważnym wydarzeniem był udział w uroczystym odśpiewaniu hymnu Polski podczas akcji ,,Szkoła do hymnu". Kilka dni później Jeżyki obchodziły swoje wielkie święto ,,Dzien Jeża". Dzieci poznały ciekawostki i zwyczaje z życia jeża, a następnie wykonały ciekawe i smaczne owocowe jeżyki. Na koniec dzieci pozowały do pamiątkowego zdjęcia w mini fotobudce.

W listopadzie odbywa się Bal Jesieni - bliskie muzyczno - taneczne spotkanie z tą porą roku odbywało się w cudownej kolorowej atmosferze. W dniu ,,Pluszowego Misia" każde dziecko mogło pobawić się swoim pluszowym przyjacielem w przedszkolu.
W tym miesiącu gościliśmy w naszym przedszkolu strażaków, ratownika medycznego, a Pani Elżbieta przybliżyła dzieciom zawód higienistki stomatologicznej.
Cały miesiąc podsumowaliśmy białym szaleństwem na śniegu.