Kochane przedszkolaki dziś rozpoczynają się upragnione wakacje. Wakacje to słońce, basen, morze, jeziora to pyszne lody, kwiaty pachnące i pyszne owoce.

Nie możemy się pożegnać w naszym przedszkolu dlatego przygotowaliśmy dla Was małą niespodziankę i pożegnamy się tu na naszej stronie. Zapraszamy!!

Na początek posłuchajcie wiersza pt. „Na wakacje”

A teraz posłuchajcie piosenki „Lato na dywanie”

A Wy gdzie wolicie jechać na wakacje? 🙂 Posłuchajcie naszych przedszkolaków

Niech żyją wakacje!!

A co ciekawego czeka na nas na wakacjach ?

Kochani pamiętajcie o bezpieczeństwie podczas wakacyjnych zabaw!! Posłuchajcie piosenki „Bezpieczne wakacje”

A na koniec zapraszamy do wspólnego tańca !!!

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom za zaangażowanie w życie naszego  Przedszkola, życzliwość i współpracę w całym roku szkolnym 2019/2020,jednocześnie życząc wielu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

To już wszystko co dla Was przygotowaliśmy, życzymy Wam udanych wakacji, wspaniałego wypoczynku, słonecznych dni oraz niezapomnianych wrażeń. Wykorzystajcie okres wakacji jak najlepiej !!!!

Ściskamy i całujemy Was bardzo mocno

Życzą Wasze Panie oraz wszyscy pracownicy przedszkola z Panią Dyrektor na czele 🙂

Dla chętnych poniżej kolorowanka.