KOCHANE DZIECI, SZANOWNI RODZICE

Nasze przedszkole w tym roku przystąpiło do realizacji bardzo ciekawej innowacji „Jestem małym przedsiębiorcą” współtworzonej wspólnie z przedszkolem z Rybnika i Jastrzębia, pod patronatem RODNiIP”WOM” w Rybniku. W jej ramach Pani Sabinka oraz Pani Ula zorganizowały konkurs na przeprowadzenie rozmowy kwalifikacyjnej. Bardzo cieszymy się, że Wasi Rodzice podjęli to wyzwanie i mogliśmy spotkać się z Wami na rozmowach kwalifikacyjnych w wirtualnym świecie. Spośród nadesłanych prac wyłoniliśmy zwycięzców, którzy otrzymają nagrody główne. Są to:

  1. Pola Grzonka
  2. Karol Sieniawski
  3. Basia Brychcy
  4. Kamil Kłosok
  5. Agatka Mika
  6. Kaja Kolarska
  7. Piotr Górecki
  8. Nikodem Szkatuła

Pola – jeszcze nigdy nie leciałam samolotem, ale z Tobą chętnie się wybiorę w daleką podróż. Będziesz doskonałą stewardesą, jestem pewna, że się mną zaopiekujesz na pokładzie Lufthansy.

Karolu – gdy odbędę pierwszy lot samolotem z Polą, chętnie wybiorę się z Tobą na wycieczkę na Marsa. Będziesz doskonałym przewodnikiem po tej planecie, tak dużo wiesz o Układzie Słonecznym.

Basiu – bardzo kocham zwierzęta, tak jak Ty, jednak nie odważyłabym się pracować w ZOO. Brawo za odwagę! Z pewnością nie podrapię już żadnego kota w okolicach ogona :). Gdy wybiorę się w podróż do Korei zatrudnię Cię jako tłumacza.

Kamilu – mamy piękne przedszkole, w którym przebywa mnóstwo dzieci. Bardzo potrzebujemy takiego odważnego i wysportowanego strażaka jak TY. Będziemy na Ciebie czekać, żebyś nauczył wszystkie dzieci jak się udziela pierwszej pomocy poszkodowanym.

Agatko – Pięknie śpiewasz i do tego jeszcze tańczysz i tworzysz choreografię. Jestem pewna, że zostaniesz znaną piosenkarką, mam nadzieję, że złożysz swój autograf na płycie, którą z pewnością kupię. Powodzenia! Nie mogę się doczekać.

Kaju – długo czekałam na tak utalentowaną fryzjerkę jak Ty. Zawsze nosisz piękne fryzury. W Twoim albumie z pewnością znajdę coś dla siebie. Nie wiem tylko jak długo się czeka na wizytę u Ciebie?

Piotrze – tak jak Ty lubię samochody, jednak nie zawsze mnie one słuchają :). Mam nadzieję, że coś na to zaradzisz – ostatnio słyszę jakieś szumy w silniku, a i elektronika szaleje. Jestem pewna, że sobie z tym poradzisz!

Nikodemie – tak jak Ty uwielbiam książki, masz rację – wiele można się z nich dowiedzieć. Moim marzeniem jest mieć swoją prywatną bibliotekę, tak więc będę Twoim stałym klientem. Polecę Cię również swoim znajomym, a wtedy z pewnością zarobisz i na auto i na helikopter :).

Dziękuję wszystkim za udział w konkursie – sprawił one wiele radości i mnie osobiście i Waszym Paniom. Brawo dla Was i Rodziców! Wkrótce opublikujemy Wasze rozmowy. Nagrody czekają do odbioru w przedszkolu.

Wioleta Dudziak-Radecka