Kochane Dzieci!

Wreszcie nadeszło ukochane lato, a z nim upragnione przez wszystkie dzieci WAKACJE 🙂

Niektórzy z Was wyjadą nad morze, niektórzy na wieś, jeszcze inni będą wypoczywać w górach. To właśnie górom poświęcimy dzisiejszy wpis. Na początek obejrzyjcie film edukacyjny pt. „Bezpieczeństwo w górach”

Mam nadzieję, że zapamiętaliście najważniejsze zasady obowiązujące w górach. Stosowanie tych zasad podczas górskiej wędrówki jest niezbędne dla Waszego bezpieczeństwa.

A teraz zapraszamy do wysłuchania piosenki pt. „W góry”, do której możecie dowolnie się poruszać lub potańczyć.

Przygotowałyśmy również dla Was kilka kolorowanek i kart pracy o tematyce wakacyjnej:

Na zakończenie proponujemy wam grę interaktywną pt. „Przygoda w górach”. Życzymy wszystkim udanej zabawy! Wasze Panie 🙂