Tata podnosi swoje dziecko nad głowę. mój tata to mój bohater, koncepcja dnia ojca, styl rzemiosła papierowego Premium Wektorów

Drogi Tato/Tatusiu/Tatku i wiele wiele innych…!

Dzień Ojca to święto będące wyrazem szacunku i wdzięczności wszystkim ojcom na całym świecie. W Polsce obchodzone jest corocznie 23 czerwca. Najukochańsi, najczulsi, najodważniejsi i najbardziej wyrozumiali Tatusiowie, przyjmijcie wyrazy naszej miłości w krótkim wierszu i kilku piosenkach, które i tak nie wyrażą naszej ogromnej miłości do Was:-)

Tato Tato ukochany,

My życzenia Ci składamy.

Przesyłamy jakby z procy,

100 całusów z całej mocy!

ZADANIE-WYZWANIE: Jeśli jeszcze nie przygotowaliście laurek dla Taty z okazji jego święta, to podpowiadam jak je wykonać. Potrzebne: mama do pomocy:-), papier, kredki, flamastry, dużo miłości i pozytywnych emocji przelanych na papier:-)


Alicja Satława-Janiec

psycholog